درباره ما

درباره ما؟

بنام خداوند خالق زیبائیها
هر قطعه سنگی که در کناره راه و یا در دامنه کوهی افتاده است، میتواند صفحه ای از کتاب طبیعت و روایت گر خالق هستی باشد. برخی از این سنگها سنگهای قیمتی هستند. به علت سختی و کمیاب بودنشان ارزش خیلی بالایی دارند. برخی سنگهای نیمه قیمتی هستند که به دلیل زیبایی خود ارزش گذاری می شوند و در رنج قیمت از ارزان تا گران بسته به خلوص و کیفیت خود در دسترس هستند. برخی دیگر الزاما سنگ قیمتی نیستند. ولی با تراش آنها میتوان زیبایی نهان آنها را حتی با سنگهای قیمتی مقایسه کرد.
این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان گوهرشناس حاذق و طراحان و سازندگان متبحر اقدام تهیه سنگهای طبیعی اصل  تراش خورده و یا نخورده و یا راف سعی درتولید انواع زیور آلات مانند؛ انگشتر نقره مردانه و زنانه نگین دار، گوشواره، گردنبند، دستبند، با کنده کاری آیات متبرکه بر روی عقیق و یا نگینهای مختلف با کیفیت درخور مشتریان گرامی می نماید. مشتاق  دریافت نظرات شما جهت ارتقاء کیفیت محصولات هستیم.  

پیام مدیریت

سلام و درود

ما با بهره گیری از نیروهای آموزش دیده و با تجربه سعی در شناخت منابع تولید و توزیع مواد اولیه صنعت زیورآلات و بررسی و تشخیص نیازهای این صنعت در بازارهای داخلی و بین المللی هستیم . صمیمانه منتظر ارائه پیشنهادات شما در این زمینه ها هستیم.

سید احمد رضا هاشمی

مدیریت مجموعه

ما را دنبال کنید

ارسال سریع کالا

ارسال کالا در اسرع وقت

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت مواد و تولید

بهترین قیمت ها

بهترین قیمت به نسبت کیفیت

پرداخت های مطمئن

روش پرداخت به انتخاب شما

Scroll to Top